Ad Hoc – hodowla yorków

Nasza hodowla Yorków mieści się w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Yorkshire teriery są obecne w naszym życiu już od ponad 20 lat. Pierwszy szczeniak York zawitał w naszym domu w roku 1995. Hodowanie tych walecznych maluchów stało się dla nas przysłowiowym „oczkiem w głowie”.

kiedy yorki zmieniaja dom03Nowym Właścicielom służymy radami tak długo jak długo będą tego potrzebować, i nie będzie tu przesady jeśli powiemy….można kontaktować się o każdej porze…....

Szczenięta opuszczają hodowlę najwcześniej po skończeniu 8 tygodni życia i jest to w dwa tygodnie po pierwszym szczepieniu. To szalenie ważne, aby maluch wyruszył po zakończonej kwarantannie po I szczepieniu. Szczególnie w przypadku szczeniąt miniaturowych proponujemy odbiór dopiero w kilka dni po II szczepieniu. W jednym i drugim przypadku u szczenięcia nie jest jeszcze wytworzona pełna odporność, dlatego nowy opiekun musi zadbać o jego bezpieczeństwo. My, ze swojej strony, w dniu odbioru malucha, informujemy Właścicieli o sposobie postępowania.
Szczenię opuszcza hodowlę po przeglądzie weterynaryjnym, dokonanym przez doświadczonego lekarza. Jeśli przyszły Właściciel zechce nadal korzystać z opieki tego lekarza, będzie to znak, że nam zaufano.

Wszystkie nasze Yorki są pod opieką weterynaryjną
lek.wet. Macieja Zabrzyjewskiego
Gabinet Weterynaryjny
Warszawa Radość, ul. Montażowa 13
http://mzabrzyjewski.wix.com/prawdziwyweterynarz#!gabinet-weterynaryjny/cfci

19287886c98Wszystkie szczenięta opuszczające naszą hodowlę otrzymują rozszerzoną wyprawkę o pakiet ubezpieczenia Generali bezpieczny,pl. Pakiet na 12 miesięcy obejmujący zwrot kosztów leczenia następstw wypadków i chorób, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Właściciela psa oraz ubezpieczenie śmierci psa w wyniku wypadku lub choroby. 

 Nasza hodowla Yorków mieści się w Warszawie, w dzielnicy Wawer. Yorkshire teriery są obecne w naszym życiu już 20 lat-pierwszy yorczek zawitał w naszym domu w roku 1995. Hodowanie tych walecznych maluchów stało się dla nas „oczkiem w głowie”. Wspólnie spędzony czas pozwolił obserwować i poznawać yorki dzień po dniu. Wiemy o nich naprawdę sporo, choć nadal się uczymy, bo każdy york jest inny i każda sytuacja jest inna, a to prowokuje niesamowite zachowania.

Na pewno jeszcze niejedno nas zadziwi…

Hodowla yorków stała się pasją, która zachęca do pracy niezmiernie ciekawej, więc nieprzewidywalnej. Intrygujące jest już samo planowanie i wyobrażanie efektu konkretnego skojarzenia…później amory, ciąża i wreszcie przychodzi wyczekiwany dzień……. suczka zostaje MAMĄ ! a TATA……udaje, że wie o co chodzi, kiedy zaciekawiony, zwabiony zapachem noworodków próbuje zaglądać do domku nowonarodzonych…...